Gogle 100% Racecraft – nowoczesny sposób na ochronę oczu

Przygotowując nasz asortyment akcesoriów rowerowych, nie mogliśmy rzecz jasna zapomnieć o nowoczesnych, funkcjonalnych i przede wszystkim wygodnych goglach. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się więc na gogle 100% Racecraft, które pod tymi względami należą do światowej

czołówki.

Nowoczesny system wentylacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla rowerzysty odpowiednia wentylacja. Gogle 100 Racecraft doskonale wpisują się w ten trend, oferując dużą liczbę

otworów wentylacyjnych, które umiejscowione są bezpośrednio w ramce. Dzięki temu rozwiązaniu, chłodne powietrze z zewnątrz od razu eliminuje nadmiar pary wodnej, zmniejszając w ten sposób praktycznie do zera ryzyko utraty widoczności podczas przejazdu.

Idealne dopasowanie do ciała

Od lat stawiamy na rozwiązania, które są w pełni ergonomiczne. Tak też jest w przypadku naszych gogli. Dzięki zaimplementowanej piance, doskonale dopasowują się one do kształtu twarzy, tworząc jednocześnie szczelne i bezpieczne połączenie. Nie musimy chyba wspominać o tym, jak ważne jest to z punktu widzenia wyczynowego rowerzysty.

Dbałość o szczegóły

Miłośnicy jazdy Enduro i Downhill zawsze podkreślają, jak ważna w ich profesji jest stabilność gogli rowerowych. Cały czas udoskonalamy pod tym względem nasz asortyment, oferując naszym Klientom sprawdzone, ale też innowacyjne rozwiązania. Te, które wprowadzono do produktów Racecraft, łączą w sobie jedno i drugie. Mowa tu oczywiście o pasku utrzymującym gogle na głowie. Od wewnątrz jest on pokryty warstwą silikonu, która stabilizuje ich położenie na głowie, minimalizując w ten sposób ryzyko ich przesunięcia.

Rowerowe gogle 100% Racecraft nie są oczywiście jedynymi tej klasy produktami w naszej ofercie. Jeśli są Państwo zainteresowani naszym sprzętem rowerowym, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy pełną, kompleksową i profesjonalną pomoc merytoryczną w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Wszystkie nasze gogle (w tym modele 100%) dostępne są wraz z wygodnymi akcesoriami, rekomendowanymi przez producenta.

 

Więcej na: https://sklep.biker-house.pl/odziez/okulary-rowerowe/gogle.html.